Kontakt

Redaktionen
040-8316545

Postadress
Kyrkpressen
Tölötorggatan 2 B, 8 vån.
00260 Helsingfors

Prenumerationer och adressförändringar:
Vänd dig i första hand till din hemförsamling för till exempel adressförändringar, avbeställningar eller andra prenumerationsfrågor.

Om du har en privat prenumeration kan du kontakta prenumeration@kyrkpressen.fi.
Du kan också ringa 040-8316614 (Emelie Wikblad).

Annonser
Ärenden som gäller annonser för privatpersoner eller företag, församlingars lediga tjänster m.m.:
040-1446200 (redaktionen)
Ärenden som gäller församlingarnas veckoannonsering:
040-8316614 (Emelie Wikblad)

Läs mera under annonser.

Redaktörer

Redaktionschef (ansvarig redaktör), Nicklas Storbjörk
nicklas.storbjork@kyrkpressen.fi
Telefon: 040-1446200

Redaktör, Ulrika Hansson
ulrika.hansson@kyrkpressen.fi
Telefon: 040-8316788

Redaktör, Christa Mickelsson
christa.mickelsson@kyrkpressen.fi

Redaktör, Johan Sandberg
johan.sandberg@kyrkpressen.fi
Telefon: 040-8313599

Redaktör, Sofia Torvalds
sofia.torvalds@kyrkpressen.fi
Telefon: 040-8316748

Redaktör, Erika Rönngård
erika.ronngard@kyrkpressen.fi
Telefon: 040-8316322

Redaktör, Emelie Wikblad
emelie.wikblad@kyrkpressen.fi
Telefon: 040-8316836

Layout, Malin Aho
malin.aho@kyrkpressen.fi
Telefon: 040-8316902